Bluzka z odkrytymi ramionami – sposób na kobiecy outfit

bluzka z odkrytymi ramionami

Bluzka z odkrytymi ramionami sprawdzi się idealnie latem, kiedy temperatury pozwalają na odkrycie tej części ciała. Bluzka taka jest doskonałym pomysłem podczas niezobowiązujących spotkań, kiedy nie ma konieczności zachowania savoir vivre. Koszulka tego typu pasuje praktycznie każdej Pani niezależnie od wieku. Często zdobiona jest różnymi falbanami, wzorami, co nadaje delikatności i zwiewności. Obecnie jest wiele krojów bluzek, które łączą różne style i wzory, a przy tym są bardzo kobiece i seksowne. 

Bluzka z odkrytymi ramionami – trend dla każdej Pani

Latem w szafie każdej Pani powinna znaleźć się bluzka z odkrytymi ramionami (szeroki wybór znajdziemy m.in. na https://yups.pl/pol_m_Odziez_Bluzki_Bluzki-z-odkrytymi-ramionami-202.html). Przy pomocy tego fasonu, można skomponować wspaniały wizerunek kobiety, która zna swoją wartość. Jednymi z piękniej prezentujących się bluzek są hiszpanki z charakterystyczną falbaną w okolicach biustu, która nadaje sylwetce dziewczęcości i lekkości. Idealnie pasują do spodni z wysokim stanem, bądź ołówkowej spódnicy.

Spektakularnie prezentuje się bluzka z wyciętymi ramionami, która łączy dwa w jednym, czyli krótki rękawek i wycięte ramiona. Jest to doskonała letnia propozycja. 

Wzory i kolory bluzek z odkrytymi ramionami

Ze względu na to, że bluzki te są preferowane latem, mają w większości odważne i bogate wzornictwo. Kwiatowa, kolorowa, o ciekawym kroju koszulka z odkrytymi ramionami nada każdej stylizacji pazura. Ta część garderoby wydobędzie z każdej Pani maksimum seksapilu i kobiecości. Świetnie nadawać się będzie na:

  • szaloną imprezę,
  • romantyczną randkę,
  • wakacyjny wypad,
  • letni spacer itd…

Należy pamiętać, że bluzka z odkrytymi ramionami wymaga zastosowania specjalnej, niewidocznej bielizny.