Czy leginsy nadal są modne?

leginsy

Wiosna to doskonały czas na odświeżenie swojej garderoby i zrzucenie w końcu grubych i ciężkich ubrań. Wiele kobiet w tym czasie postanawia kupić zupełnie nowe rzeczy, aby czuć się lepiej i modniej i przede wszystkim wygodniej. Na ulicach można bez problemu dostrzec jak z powodzeniem ludzie łączą najróżniejsze wzory i kolory i mieszają style. To doskonały moment, aby wrzucić na luz i nosić to co się po prostu chce. Na co więc postawić?

Ulubione ciuchy wszystkich kobiet

leginsy

Leginsy to niewątpliwie jedne z najbardziej popularnych ciuchów ostatniej dekady. Ostatnio zwróciły na siebie uwagę modele sportowe, które mają charakterystyczne wzory, doskonale opinają brzuch, posiadają szeroki pas i podkreślają pupę. Można je dostrzec głównie na siłowniach oraz na profilach instagramowych wielu kobiet, które uprawiają sport. Te klasyczne modele, które użytkowane są bardziej na co dzień są nieco inne, zwykle w jednolitych kolorach. Najlepiej zakładać do nich dłuższe bluzki (tuniki). Buty są zupełnie dowolne, bo do leginsów pasuje tak naprawdę każdy rodzaj obuwia.

Jak nosić leginsy?

Zdecydowanie ta forma odzieży bardzo opina ciało i uwydatnia wszystkie jego niedoskonałości, które panie chcą ukryć, dlatego warto zastanowić się, zanim je założymy. Trzeba pamiętać o kilku zasadach, m.in:

  • Nie pasują zdecydowanie do sukienek,
  • zbyt cienkie prześwitują i nie są estetyczne,
  • najlepiej łączyć je z oversizową górą,
  • na siłownię warto wybrać leginsy z pasującymi do nich topami.