Czy stringi damskie mogą być wygodniejsze od fig?

stringi damskie

Wiele kobiet zastanawia się, czy warto zdecydować się na figi czy też na stringi. Zarówno jedno jak też drugie rozwiązanie ma swoje atuty, więc jest to nie lada dylemat. Warto poznać specyfikę jednych jak też drugich, by mieć pełną świadomość, na co się zdecydować.

Czym różnią się stringi od fig?

Stringi damskie są majtkami, które preferują odważną bieliznę, takie które nie wstydzą się swojego ciała i chcą wyeksponować wszystkie swoje najważniejsze atuty, podkreślić figurę. Figi to majtki bardziej zakryte, zwykle noszone przez kobiety na co dzień. Choć jest garstka mężczyzn, które wolą swoje partnerki w figach, jednak zdecydowanie bardziej męską uwagę przyciągają stringi. Jeśli więc chcesz podkreślić swoją sylwetkę, zdecydowanie postaw na stringi.

stringi damskie

Kiedy powinnaś założyć stringi, w jakich sytuacjach będą adekwatne?

Stringi okażą się dla Ciebie bardziej wygodne w trakcie upalnych, słonecznych dni. W takiej bieliźnie, poczujesz się przewiewnie. Panie często udają się w stringach na plażę, podczas wakacyjnego urlopu, gdzie pełnią funkcję dołu kostiumu kąpielowego. Stringi bezszwowe okażą się świetnym rozwiązaniem w charakterze bielizny nocnej. Kiedy wybierasz się na odważną randkę, bezsprzecznie powinnaś wybrać stringi damskie, które są bezkonkurencyjne w takich przypadkach. bardzo kobieco poczujesz się w stringach przyozdobionych w zmysłową koronkę, siateczkę bądź też piękny haft. Tak więc, zawsze wtedy, kiedy pragniesz poczuć się zmysłowo i kobieco, postaw na stringi.