Jak powinno się nosić botki na koturnie?

czarne botki na koturnie

Botki na koturnie należą do butów, które w swojej garderobie powinna mieć każda kobieta. Z czym jednak należy połączyć to obuwie?

Botki na koturnie można nosić trekingowo i wygodnie

W najbliższym sezonie zdecydowanie największą popularnością będą się cieszyły botki na koturnie wyposażone przez producentów w sportową lub traktorową podeszwę. W ten sposób buty będą nie tylko stabilne, ale również przedstawicielce płci pięknej będzie się świetnie nosiło takie obuwie podczas jesieni.

Botki na koturnie można bez żadnego problemu dopasować nie tylko do jeasnów, ale również innych casualowych zestawów. Buty będą bowiem doskonale prezentowały się z kryjącymi rajstopami oraz krótkimi szortami. Stylizację można dodatkowo wzbogacić o sportową bluzę i jeansową kurtkę. Podsumowaniem całego zestawu może być plecak albo większa torba.

Jak powinno się nosić czarne botki na koturnie?

czarne botki na koturnie

Botki na koturnie w czarnym kolorze doskonale zdadzą egzamin w codziennych stylizacjach do pracy. Kobiety powinny zdecydowanie postawić na bardzo modny żółty sweter, który można ubrać do ciemniejszych zwężanych spodni do kostek.

Kolejnym świetnym rozwiązaniem, gdzie wykorzystany zostanie omawiany rodzaj butów to kwiecista rozkloszowana sukienka w połączeniu z jednokolorowym ciepłym szalem, który przedstawicielka płci pięknej może sobie zarzucić na ramiona. Stylizację można podsumować lakierowaną torbą w kolorze śliwki.

Warto również podkreślić, że ogromnym atutem botków na koturnie jest fakt, że kobiece stopy nie zmarzną w trakcie zarówno jesiennych, jak i zimowych dni.