Jaką wybrać idealną torebkę?

torebki

Torebka damska jest taką częścią garderoby, bez której kobieta nie może obejść. Spowodowane jest to faktem, iż dba o styl oraz jest niezastąpionym dodatkiem do kreacji. Na rynku znajdziemy wielu producentów specjalizujących się w torebkach, co powoduje niełatwy wybór. Najczęściej wybieranymi rodzajami torebek są shopperki, listonoszki oraz kopertówki. Warto zaznaczyć, że wybór torebek powinien być uzależniony zarówno od naszych preferencji, jak i okazji.

Wielkie i pojemne, czyli torby shopperki

Prawie każda kobieta lubi czasami wybrać się na zakupy i im więcej okazji uda się upolować, tym są bardziej szczęśliwe. W takich chwilach najlepszą przyjaciółką staje się jej torebka w tym przypadku shopperka. Mogą występować w wersjach na jeden uchwyt bądź dwa, lecz wszystkie egzemplarze mają jedną cechę wspólną dużą pojemność. Zazwyczaj spotkamy je w kształcie trapezu czy prostokąta. Dno zostaje wzmocnione i występuje od jednej do dwóch pojemnych komór. 

Czym tak właściwie jest hobo bag?

Są to torebki przypominające półksiężyc, ponieważ ich dno jest zaokrąglone. Wyposażone zazwyczaj są w jeden uchwyt, aby wygodnie je nosić na ramieniu. Są niezwykle miękkie i łatwo układają się do sylwetki noszącej ją osoby. Czasami można usłyszeć określenie torbą-workiem bądź torbą włóczęgi. Spowodowane jest to faktem, iż podczas jej noszenia prawie nie odczuwamy żadnego ciężaru, przez co jest wygodna. Dodatkowo także jest pojemna, jednakże nie da się ukryć, że znacząco odchodzi od shopperki.