Kapcie domowe- rodzaj obuwia, który również trzeba wybierać uważnie i nie pod wpływem chwili

Wybierając domowe kapcie- trzeba zwracać uwagę na wiele szczegółów, by czasem nie dokonać złego wyboru. Niby da się je potem wymienić, gdyby nie pasowały, ale lepiej od razu trafić, żeby zaoszczędzić sobie fatygi.

Czym się kierować, wybierając kapcie domowe?

Na pewno tym czy są wygodne i tym, aby miały one odpowiedni numer zgodny z wielkością naszej stopy. Po drugie trzeba patrzeć, czy mają antypoślizgową podeszwę. Tylko taka niweluje ryzyko ewentualnych upadków i urazów. Poza tym liczy się fason i kolor.

Najlepiej, żeby był on neutralny i stonowany, bo taki zawsze dobrze wygląda. Ostatnim kryterium jest cena. Powinna ona być w miarę rozsądna, w końcu, po co przepłacać za coś, co przetrzyma najwyżej jeden sezon.

Gdzie można kupić domowe kapcie?

Po pierwsze w sklepach z obuwiem. Po drugie w secondhandach i bazarach. Tam wybór jest naprawdę spory. Można kupić kapcie niemal w każdym rozmiarze i kolorze. W ostateczności kapcie domowe można zamówić przez internet. Tylko że wtedy traci się okazje do wcześniejszej przymiarki.

Co może być nie tak z zakupionymi kapciami domowymi?

Po pierwsze mogą być za małe lub wręcz przeciwnie za duże. Firma czy sklep może na przykład przysłać mężczyźnie kapcie króliczki, pieski czy kotki.

Domowe kapcie w takim stylu są dla każdego samca absolutnie nie do zaakceptowania. Wreszcie firma wysyłkowa może przysłać dwa prawe lub dwa lewe kapcie. Takie sytuacje e przeszłości już miały miejsce.

Kapcie domowe do kupienia tu