Kolorowo zimą

buty damskie zimowe

Zimowe stylizacje często są monochromatyczne i czasami trochę smutne. Na dworze jest często szaro, a nasze stylizacje są w klasycznych czerniach oraz pasujących do wszystkiego beżach. Nie w tym sezonie! Jak wyglądają buty zimowe damskie w sezonie 2019/2020?

Kratka i motywy zwierzęce

Jeszcze niedawno białe kozaki były symbolem kiczu i złego smaku. Od kilku sezonów znowu goszczą na naszych ulicach i biją rekordy popularności. W tym troku projektanci posunęli się jeszcze dalej. Obuwie zimowe damskie może być w czarno-biała kratę, lamparcie cętki, czy wężową skórę. Kolor i zwierzęce printy na dobre zadomowiły się na ulicach.

Buty zimowe damskie nie muszą już być monochromatyczne. Ulice mogą być kolorowe i ciekawe, nawet zimą.

W intensywnym kolorze

Kolejną propozycją dla kobiet, które z kozaków chcą zrobić najważniejszy element stylizacji, to buty zimowe damskie, które są w kolorach zielonych, czerwonych, pomarańczowych, czy błękitnych – kupisz je np. tutaj https://pantofelek24.pl/pol_m_Buty-na-kazda-pore-roku-_Zima_Buty-zimowe-damskie-867.html.

Do takiej stylizacji należy jednak zachować umiar. Reszta stroju powinna być monochromatyczna. Kozaki są jego największą ozdobą i to one powinny zwracać uwagę.

Coś dla tradycjonalistek

Nie zawsze buty muszą grać „pierwsze skrzypce” w stylizacji. Obuwie zimowe damskie dla tradycjonalistek również się znajdzie. Czarne kozaki powinny być w każdej szafie. Warto jednak zwrócić uwagę na obcas. Kaczuszka, stożek, czy gruby słupek to trendy w tym sezonie. Nie tylko wyglądają elegancko, ale na pewno są dużo wygodniejsze na zimowe ulice niż tradycyjna szpilka, która powoli odchodzi do lamusa.