Najmodniejsze skórzane rękawiczki dla kobiet

Damskie skórzane rękawiczki to doskonały dodatek na jesień oraz zimę. Ich funkcją jest bowiem nie tylko ochrona przed chłodem, ale też zdobienie. Ładne skórzane rękawiczki damskie zawsze stanowią ważny element stylizacji. Warto świadomie dobierać je do swojej odzieży wierzchniej, tak by stanowił ich wspólną całość z czapką oraz szalikiem. Jakie skórzane rękawiczki damskie będą modne w tym sezonie? Na topie są rękawiczki wykonane z czarnej skóry licowej oraz rudego zamszu.

Skórzane rękawiczki damskie


Czarne skórzane rękawiczki damskie wykonane ze skóry licowej to doskonała propozycja dla kobiet ceniących elegancję i styl. Takie rękawiczki będą świetnie komponować się na przykład z szarym płaszczem. Doskonale będą prezentować się też z kurtką skórzaną czy kożuszkiem. Warto wprowadzić taką parę do swojej szafy i cieszyć się jej uniwersalnością przez cały sezon.

Rude rękawiczki z zamszu


Druga opcja to bardzo eleganckie rękawiczki z rudego zamszu, które warto dopasować na przykład do płaszcza w kolorze karmelowym lub do parki. Zamszowe rude rękawiczki to również klasyka sama w sobie. Ten model ma odrobinę bardziej luzacki charakter, chociaż pięknie komponuje się też z bardzo eleganckim płaszczami. Brązowa zamszowa rękawiczki świetnie wyglądają chociażby z klasycznym trenczem noszonym jesienią. Podkręcają każdą stylizację i nadają jej ciekawy charakter. Są też perfekcyjne do zestawów utrzymany w stylu boho, na przykład do długich sukienek w kwiaty, do których na górę zakłada się krótką ramoneskę ze skóry zamszowej.