Botki damskie wiosenne – klasyka w świeżym wydaniu

Co sezon spotykamy się z najróżniejszymi modelami butów. Te jedyne w swoim rodzaju botki damskie wiosenne królują już od wielu lat i nic nie wskazuje na to, by i tym razem mogło być inaczej. Do dyspozycji są najróżniejsze modele, które z łatwością będziemy mogły dopasować do eleganckich zestawień, jak też bardzo oryginalnych stylizacji. Wystarczy wybrać konkretny fason, który świetnie zespoli się z naszym gustem, podkreśli indywidualność i po prostu będzie wyglądać na naszych stopach rewelacyjnie.


Zdobienia mają znaczenie

Kolorystyka dostępna w botkach damskich wiosennych stanowi nawiązanie do żywiołów Ziemi i wszystkiego, co naturalne i kojarzy się z wszechogarniającą przyrodą. Nie brakuje tutaj zatem opcji brązowych, czarnych, szarych, granatowych. Unikalnym motywem jest print zawierający kwiatowe i zwierzęce inspiracje. Z kolei elementami dekoracyjnymi, jakie spotkamy na cholewkach są: ćwieki, kryształki, wstawki brokatowe lub z wysokim połyskiem, marszczenia, wstążki zamiast tradycyjnych sznurowadeł. Do wyboru są także zupełnie jednolite warianty z gładkim wykończeniem, a także posiadające charakterystyczne wywinięcie.

Szpilka, słupek, a może koturn?

Takie alternatywy mamy w różnych ofertach. Wyróżniają się one różną wysokością, toteż można znaleźć takie botki, które wpiszą się w nasze upodobania. Wygoda to priorytet, wobec czego warto wyselekcjonować taką parę, która sprawdzi się w czasie codziennego użytkowania, a ponadto tę jedyną w swoim rodzaju, która skomponuje się ze strojem zarezerwowanym na szczególne okazje.