Jakie narzutki damskie są obecnie w modzie?

Eleganckie narzutki damskie po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody, dlatego też tym bardziej warto dowiedzieć się, które modele są trendy i na co zwrócić uwagę przy ich wyborze. Stylowa narzutka jest w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych stylizacji.

Moda na ponczo

Eleganckie narzutki w stylu poncza, bez żadnego większego problemu można wykorzystać do typowo jesiennych stylizacji. Ponczo pasuje nie tylko do cienkich kurtek, ale również do skórzanych ramonesek.

Narzutki damskie doskonale sprawdzą się w okresie przejściowym, gdzie za dnia jest dość ciepło, a pod wieczór niestety temperatura wzrasta do kilkunastu stopni.

Dla większości kobiet najbezpieczniejszym wyborem są klasyczne wełniane poncza w kratkę, które dostępne są w formie peleryny. Dla kobiet, które chcą stworzyć oryginalny look najlepszym wyborem są kolory nude i szare odcienie.

Poncza w stylu sukienki

W Polsce od kilku sezonów bardzo modne są długie narzutki w stylu koca. Do tego typu narzutek idealnie pasować będą krótkie spódniczki i klasyczne t-shirty. Coraz większą popularność zdobywają narzutki, które swoim wyglądem przypominają klasyczne szlafroki.

Ciekawą propozycją są długie kimona, które sięgają do kostek albo połowy łydek. Narzutki tego typu doskonale podkreślają kobiece auty, dlatego też cieszą się one tak dużym zainteresowaniem.

Kobiety, które preferują styl sportowy powinny rozejrzeć się za narzutkami otwartymi z prążkowanymi wstawkami i kapturem. Tego typu nakrycie bez problemu można założyć na zwyczajny zestaw ubrań.