Mania kupowania, czyli jak kupować inaczej?

cocomore odzież

Na rynku odzieżowym najpopularniejszym sposobem pozyskania ciuchów jest skorzystanie z oferty znanych marek. W ubraniach można przebierać, udając się do sklepu stacjonarnego np. Gucci, ale także zostając w domu i scrollując stronę internetową punktu sprzedażowego online, takiego jak Cocomore. Jakie wymienia się jeszcze sposoby na powiększenie zawartości swojej szafy?

Ubrania z drugiej ręki

cocomore odzież

Oprócz zwykłych sklepów oraz zakupów online np. w Cocomore sklep popularnym rozwiązaniem na wzbogacenie kolekcji ubrań jest… kupowanie z drugiej ręki. Oznacza to nabywanie używanych ciuchów, w takich miejscach jak ciucholandy (ang. second-hand). Sprowadzane tam ciuchy z krajów zachodnich, mają już za sobą jakąś historię. Jedne są w świetnym, nienaruszonym stanie, inne trzeba podreperować. Zalet tej metody jest wiele. Nie szarpie portfelem, a wśród stosu używanych ubrań można znaleźć prawdziwe „perełki”, czyli unikalne egzemplarze od światowych projektantów.

Wymiana

Ciuchami można wymieniać się nie tylko między przyjaciółkami, ale starać się dotrzeć także do szerszego grona odbiorców. W niektórych miastach odbywają się targi, na których można wymienić elementy swojej garderoby na inne. Tym samym ubrania, obuwie i dodatki, które do tej pory miało się w posiadaniu, zyskują drugie życie, trafiając w inne ręce, a szafa zostaje odświeżona innymi zestawami ciuchów. Jeśli jednak chce się dostać za to pieniądze, sprawę mogą ułatwić specjalne aplikacje do sprzedaży np. popularny w ostatnim czasie Vinted. Sprawdź https://yups.pl/cocomore.

Jak widać, rozwiązań odchodzących od tradycyjnych zakupów jest bardzo wiele. Sklep stacjonarny, internetowy (np. sklep Cocomore odzież), second-hand, handel wymienny. Każdy znajdzie coś dla siebie.