Popularne fasony bluz męskich Prosto

bluza marki Prosto

Panowie najbardziej lubią czuć się przede wszystkim wygodnie i komfortowo. Pod tym kątem dopierają także swoje ubrania. Dlatego też tak dużą popularnością wśród panów cieszą się różnego rodzaju bluzy Prosto. Tym bardziej, iż dostępne są one w różnych fasonach.

Bluza z kapturem

Jednym z najpopularniejszych fasonów jest bluza Prosto z kapturem. Śmiało można powiedzieć, że taką bluzę ma w swojej szafie niemal każdy mężczyzna. Dużą zaletą tej bluzy jest jej uniwersalność. Można ją bowiem nosić na co dzień, jak i nawet w nieco bardziej eleganckich sytuacjach. Bluzy z kapturem dostępne są zarówno jako te nakładane przez głowę, jak i te rozpinane. Bluza z kapturem świetnie nadaje się na każdą porę roku. Zarówno zimą, jak i w chłodniejsze dni latem. Panie ceną sobie też dobre marki. Dlatego często wybierana jest przez nich bluza Prosto.

A może bluza rozpinana?

Wspomniano, że bluzy Prosto dostępne są zarówno jako te nakładane przez głowę, jak i te rozpinane. Bluza rozpinana świetnie nadaje się w eleganckich sytuacjach. Można bowiem śmiało założyć pod nią koszulę. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla tych panów, którzy cenią sobie połączenie elegancji ze stylem casualowym. Bluzy rozpinane dostępne są zarówno z kapturem, jak i bez. Jednak zauważyć można, iż w przypadku bluz rozpinanych panowie częściej sięgają po te bez kaptura. Wszystko jednak w tej kwestii zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych upodobań.