Body Guess damskie – bielizna, czy strój codzienny?

body guess damskie

Body najczęściej kojarzone jest z bielizną lub niemowlęcym ubrankiem, jednak ten rozciągliwy, dopasowany, jednoczęściowy element ubioru, zapinany na zatrzaski w kroku, może być też noszony jako element codziennego ubioru np. do spodni, czy spódnicy. W przeciwieństwie do bluzek body nie będzie się podwijało, ani odkrywało pleców, co daje mu tu przewagę.

Body Guess damskie – elekackie dopasowanie

body guess damskie

Guess proponuje kilka wariantów body, wszystkie w odcieniu czerni, z zaakcentowaną nazwą marki – jako zwielokrotnienie na białej taśmie, w postaci dużego charakterystycznego logo z trójkątem lub jako bordowy napis z ozdobnym fontem. Dwie propozycje mają długie rękawy i są wykonane z wiskozy oraz spandexu. Odważne body Guess z Messimo.pl, z dużym dekoltem i na wpół odkrytymi plecami oraz ramiączkami z charakterystycznymi regulatorami, bardziej podpowiada sposób jego noszenia jako bieliznę. To body Guess damskie ma w składzie bawełnę, modal i elastan. Wszystkie modele mają zapięcia w postaci zatrzasków w kroku.

Do czego nosić body damskie?

Marka Guess sama podała już pewne sugestie co do noszenia swoich body. Jednak rozwiązań tych może być kilka:

  • noszenie body jako bielizny pod ubraniem – rozwiązanie to pozwala na niezakładanie już majtek, czy biustonosza, bo body stanowi właśnie 2w1;
  • założenie body Guess zamiast bluzki na co dzień (zwłaszcza warianty z długim rękawem) – ten element ubioru ma przewagę nad bluzkami, bo nie podwija się i nie odkrywa pleców, może być noszony na co dzień do spodni, czy spódnicy i tu można dodatkowo założyć bieliznę;
  • body do stylizacji na wpół eleganckich – body Guess damskie może stanowić basicową podstawę do stylizacji bardziej oficjalnych, może wyszczuplić sylwetkę jako bielizna lub być założone jako bluzka np. do marynarki i eleganckich spodni.