Masywne buty na jesień i zimę

masywne botki czarne

Kiedy kilka lat temu w modzie pojawiła się opcja butów masywnych i ciężkich, tak zwanych motocyklowych, dla wielu kobiet było to prawdziwym objawieniem. Wreszcie mogły sięgnąć po coś innego niż klasyczne botki na obcasie. Teraz kolejną nowością są botki na platformie Deezee. Te buty charakteryzują się tym, że najczęściej są wykonane ze skóry naturalnej lub ekologicznej w kolorze czarnym. Przez to sprawiają wrażenie bardzo ciężkich, jednak tak naprawdę są wygodne i można w nich śmigać dosłownie od rana do wieczora.

Buty na platformie na jesień i zimę

Takie buty to najczęściej buty na zamek, które mają cholewkę sięgająca mniej więcej powyżej kostki, podeszwa zaś to masywna platforma. Buty wykonane są ze skóry w jednolitym kolorze, nie posiadają żadnych zdobień, dlatego tak naprawdę ich największą mocą jest prostota i minimalizm. A to przecież to, co teraz najbardziej modne. Dla wielu kobiet takie proste buty będą doskonałym dopełnieniem stylizacji, które są utrzymane w duchu punkowym lub rockowym. Tak lubią nosić się kobiety modne bez względu na swój wiek. Co jeszcze wyróżnia takie buty? Są one bardzo wygodne. Tak naprawdę ze względu na to, że nie posiadają obcasa, chodzenie w nich to prawdziwa przyjemność.

Z czym zestawiać buty na platformie

Do czego pasują takie charakterystyczne masywne botki? Świetnie wyglądają na przykład z jeansami. Można zakładać je do tak zwanych mom jeans, które posiadają dziury. Druga opcja to stylizacje w bardziej dziewczęcym stylu. Będą pięknie prezentować się na przykład do zwiewnych krótkich sukienek, które zestawia się właśnie z takimi masywnymi butami, na górę zakładając bluzę albo obszerny sweter. Możliwości ich stylizacji jest tak naprawdę mnóstwo. Wystarczy przejrzeć modowe blogi, aby znaleźć inspiracje, a następnie przenieść je do swojego życia.