Czy szpilki mogą być najlepszymi przyjaciółkami kobiety?

Szpilki to ponadczasowe obuwie, które jest dzisiaj ważnym elementem wielu stylizacji. Dodatkowo srebrne szpilki idealnie pasują już dzisiaj nie tylko na okolicznościowe imprezy, w tym sylwestrowe, ale i także na wyjścia codzienne. Zabawa z modą polega na ciągłym eksperymentowaniu, na ciągłym zestawianiu kolorów i fasonów i dzisiaj przy srebrnych szpilkach te eksperymenty mogą być naprawdę wybuchowe. 

Na jakie okazje i kiedy ubrać srebrne szpilki?

Do tej pory srebrne szpilki kojarzone były jako obuwie dla panny młodej lub idealne buty na imprezę sylwestrową. Dzisiaj ten fason obuwia w tym kolorze, powinna mieć w swojej szafie każda modna kobieta. Srebrne szpilki są idealne na przyjęcia, wyjścia okolicznościowe, na studniówkę, ale i to jest nowość, na spacer, na wyjście do restauracji i w ogóle do codziennych stylizacji. Eksperymentując z modą i oglądając wywiady ze znanymi gwiazdami, bez trudu zauważyć można, że srebrne szpilki idealnie pasują do małej czarnej, jeansów, długiej szarej spódnicy, czerwonej sukienki i codziennego kombinezonu w beżowym kolorze. Szał na srebrne szpilki panuje a producenci prześcigają się w produkowaniu różnego rodzaju fasonów: https://arturovicci.pl/srebrne-szpilki w każdym możliwym odcieniu srebra. Wiedzieć bowiem trzeba, że srebro srebru nie jest równe.

Najlepszy wybór

Jak wybrać srebrne szpilki, jak dokonać odpowiedniego wyboru by but był i wygodny i pasował nam do wszystkiego?

Srebrne szpilki to dzisiaj hit, nie potrzeba zbyt wielkiej odwagi by założyć je na stopy do codziennych stylizacji. Bawiąc się modą, można z łatwością pokazać, że ma się do niej dystans. Srebrne szaleństwo obiegło już cały świat, więc czemu nie spróbować i nie nosić tych butów każdego dnia. Ponadto wykorzystać można też fakt, że jest wiele odcieni srebra i nie zawsze to najmniej błyszczące lub matowe srebro, srebrem może nie być. 

W ofercie znaleźć można buty mocno lśniące i bardzo błyszczące, jak i metalizowane, matowe, pokryte srebrnym brokatem, ze srebrnymi elementami i dodatkami. Będąc na topie ze srebrnym motywem można zawsze wybrać zarówno ten mocny akcent srebrny jak i ten delikatny, ledwo widoczny. Jednak zawsze srebro jest srebrem i takie buty powinny być najlepszym wyborem, teraz gdy są one modne.

Odpowiadając na pytanie – jak wybrać srebrne szpilki? Można powiedzieć, tak by jak najlepiej się w nich czuć. Odnosi się to zarówno do koloru, ponieważ są panie modne, ale niezbyt odważne jak i do wygody noszenia samych szpilek.

Wygoda też jest najważniejsza

Szpilki są obuwiem ponadczasowym, klasyką, o której nigdy się nie zapomina. Przez lata projektanci projektowali stylizacje w oparciu o szpilki. Kobiety szpilki uwielbiają i zdają sobie doskonale sprawę, co wnoszą one do ich całościowego wyglądu. Szpilki poprawiają sylwetkę, wydłużają nogi, dodają pewności siebie i seksapilu. Jednak nie każda z pań jest w stanie na szpilkach przechodzić cały dzień. Chociaż, z medycznego punktu widzenia stwierdzono, że chodzenia wciąż na palcach znacznie poprawia napięcie łydek i ten  stan dobrze na nie wpływa.

Jak dokonać wyboru srebrnych szpilek (i nie tylko) ?

Istnieje kilka podstawowych zasad i reguł kupowania szpilek.

Oczywiście najlepiej jest kupować szpilki tylko te markowe i te najlepsze, są one bowiem doskonale wyprofilowane na każdą stopę, jednak taki zakup do tanich nie należy. Zbyt tanie szpilki, też z wygodą nie mają zbyt wiele wspólnego. Pozostają więc egzemplarze ze średniej półki i w tym przypadku można wybrać dobre szpilki.

Pod warunkiem, że przy zakupie będziemy się kierować pewnymi zasadami.

Szpilek nigdy nie kupuje się szybko, nigdy z rana i nigdy gdy jest się osobą bardzo zmęczoną. Najlepsza pora do ich zakupu to po popołudnie i wieczór, wtedy noga nie jest zbyt wypoczęta, jest odpowiednio opuchnięta i stanowi wzór i odnośnik do stopy, która będzie nosić szpilkę.

Trzeba też zawsze dobrze obejrzeć obuwie i sprawdzić, czy obcas znajduje się centralnie pośrodku, przez co but będzie dobrze wyważony. Buty o tym fasonie powinny być stabilne, ponieważ tylko wtedy będą wygodne.