Botki na szpilce – jak je noszą gwiazdy?

Za outfitami gwiazd zwykle stoi sztab stylistów – dlatego nawet idąc do sklepu spożywczego wyglądają nienagannie. Nie powinniśmy więc się do nich porównywać, ale możemy się inspirować w tworzeniu naszych stylizacji. Botki na szpilce – jak je noszą gwiazdy?

Maja Sablewska


Maja Sablewska, stylistka i prezenterka w swoich programach w telewizji, jest osobą, która sama wybiera swoje stylizacje i inspiruje tysiące kobiet. Gwiazda postawiła na intensywne, czerwone botki. Dobrała do nich czarne, skórzane spodnie, szarą marynarkę, czarny szal i czarne body. Jedynym czerwonym akcentem poza butami było etui na telefon, z którym gwiazda pozowała do zdjęć. Stylistka zrobiła z butów najważniejszą część outfitu!

Barbara Kurdej-Szatan


Barbara Kurdej-Szatan, aktorka, postawiła na stonowaną stylizację z botkami na szpilce. Czarne, zamszowe botki zestawiła z czarnymi spodniami, satynową bluzką i długą, szarą, dżinsową kurtką. Pomalowane na czerwono usta uzupełniły ubiór. To dobra inspiracja na spacer czy zakupy.

Edyta Górniak


Edyta Górniak, polska piosenkarka, postawiła na botki w bardzo intensywnym, zielonym kolorze. Jej obuwie miało fakturę wężowej skórki. Piosenkarka zestawiła buty z czarną, zwiewną spódnicą i z czarną, koronkową bluzką z zielonymi akcentami na kieszeniach. Podobnie jak w stylizacji Mai Sablewskiej, buty wychodzą tu na pierwszy plan i są najbardziej przyciągającym uwagę elementem. Reszta jest jednak bardziej stonowana i nie przytłacza.